SEZON 12-13: II LIGA - STAL ODRA BRZEG

 

Obrazy: stal_odra_brzeg-sezon-12-13.png

Obrazy: stalodrabrzeg_2012-2013.jpg

  

  

            ZAWODNICZKA      URODZONA  CM   Poz.  M|PKT|ZB|AS  

=4=  Obrazy: stalodra12-13_aleksandra_teklinska_4.png  14.03.1992, 177cm, 2/3, 15|129|47|33

=5=  Obrazy: stalodra12-13_agata_majka_5.png  17.09.1987, 177cm, 4/5, 17|228|117|39

=6=  Obrazy: stalodra12-13_zaneta_sobota_6.png  10.12.1992, 172cm, 1/2,   6|5|10|5

=7=  Obrazy: stalodra12-13_marta_wdowiuk_7.png  05.02.1998, 178cm, 2/3,  11|58|57|8

=8=  Obrazy: stalodra12-13_martyna_mickow_8.png  15.02.1989, 172cm, 1/2, 11|141|32|68

=9=  Obrazy: stalodra12-13_aleksandra_pluciennik_9.png  01.02.1998, 165cm, 1/2,  1|0|1|0

=10= Obrazy: stalodra12-13_magda_kowalska_10.png  01.10.1986, 177cm, 2/3, 19|235|44|42

=11= Obrazy: stalodra12-13_katarzyna_iwanicka_11.png  17.02.1991, 180cm, 4/5, 19|80|109|28

=12= Obrazy: stalodra12-13_natalia_bucyk_12.png  05.01.1998, 177cm, 4/5,   3|6|6|0

=13= Obrazy: stalodra12-13_justyna_daniel_13.png  13.01.1986, 178cm, 3/4,19|333|105|77   

=15= Obrazy: stalodra12-13_michalina_krocz_9.png   12.09.1998, 163cm, 1/2, 2|0|1|0

=44= Obrazy: stalodra12-13_malgorzata_tylus_44.png  01.04.1990, 170cm, 1, 11|12|12|23  

 

=8=       Samanta Strąk        30.09.1995, 175cm,  2/3, 0|0|0|0

=9=       Katarzyna Włosek    07.03.1977, 165cm,  1/2, 3|9|0|2

=9=       Żaneta Kędra         08.05.1993, 170cm,  1/2, 3|3|1|1

=15=     Ewelina Zaniewska     29.03.1985, 175cm,  1/2, 7|79|7|24

 

 =TRENER= Obrazy: stalodra12-13_dariusz_konstanciuk_trener.png

  MENADŻER:     Mariusz Kolekta
   TV ODRA:     Mateusz Tomczak 

 

 


 

Obrazy: 1newsy.png

 

Obrazy: 1zdjecia.png

 

 


 

 

Obrazy: 1terminarz_i_wyniki.png

 

 

27.09.2012 - SPARING

 

04.10.2012 - SPARING

Odra Brzeg - Chrobry Basket Głuchołazy 76:53 (22:13, 13:7, 12:12, 18:14, 11:7)

Odra: Justyna Daniel 25 (2x3), Ewelina Zaniewska 22 (2x3), Katarzyna Iwanicka 10, Magdalena Kowalska 8 (2x3), Agata Majka 6, Żaneta Kędra 6, Żaneta Sobota, Samanta Strąk, Anna Daniel.

 

I RUNDA


07.10.2012  16:00

AZS PWSZ GORZÓW II - STAL ODRA BRZEG 78:53 (24:14, 23:19, 16:10, 15:10)

Stal Odra: Kowalska 18 (2×3), Justyna Daniel 11 (2), Zaniewska 11, Iwanicka 7 (1), Teklińska 3 (1) oraz Kędra 3, Sobota 0, Tylus* 0. Trener: Dariusz Konstańciuk.

*ligowy debiut w seniorkach

 


11.10.2012 - SPARING

Chrobry Basket Głuchołazy - Stal Odra Brzeg 60:70 (14:20, 13:17, 14:14, 19:19)

Stal Odra: Agata Majka 19, Ewelina Zaniewska 15, Justyna Daniel 13, Magdalena Kowalska 9, Katarzyna Iwanicka 8, Żaneta Kędra 2, Samanta Strąk 2, Anna Daniel 2, Małgorzata Tylus, Marta Wdowiuk*, Żaneta Sobota.

* nieligowy debiut w seniorkach

 

13.10.2012  15:00  

STAL ODRA BRZEG - KARKONOSZE 51:68 (12:18, 10:17, 14:21, 15:12)

Stal Odra: Justyna Daniel 13, Agata Majka 12, Ewelina Zaniewska 12, Magdalena Kowalska 6, Aleksandra Teklińska 4, Katarzyna Iwanicka 2, Małgorzata Tylus 2#, Żaneta Kędra, Marta Wdowiuk*.  Trener: Dariusz Konstańciuk.

*ligowy debiut w seniorkach

#pierwsze ligowe punkty w karierze


21.10.2012  15:00  

MKS POLKOWICE - STAL ODRA BRZEG 72:62 (24:12, 20:12, 16:16, 12:22)

Stal Odra: Justyna Daniel 19, Agata Majka 13, Ewelina Zaniewska 12, Magdalena Kowalska 11, Katarzyna Iwanicka 3, Aleksandra Teklińska 2, Małgorzata Tylus 2, Żaneta Kędra. Trener: Dariusz Konstańciuk.


27.10.2012  15:00  

STAL ODRA BRZEG - WICHOŚ 72:51 (12:17, 21:8, 21:12, 18:14) 

Stal Odra: Justyna Daniel 25 (4x3), Ola Teklińska 15 (4 przechwyty), Magda Kowalska 12 (2x3), Ewelina Zaniewska 10 (4 asysty), Katarzyna Iwanicka 8 (8 zbiórek), Agata Majka 2. Trener: Dariusz Konstańciuk.

 

 

 

03.11.2012  17:00  

LIDER SWARZĘDZ - STAL ODRA BRZEG 75:56 (19:19, 21:6, 16:12, 19:19) 

Stal Odra: Agata Majka 16 (10 zbiórek), Ola Teklińska 13, Ewelina Zaniewska 10, Justyna Daniel 8, Małgorzata Tylus 3 (5 asyst), Katarzyna Iwanicka 2 (8 zbiórek), Magdalena Kowalska 2, Marta Wdowiuk* 2, Żaneta Sobota. Trener: Dariusz Konstańciuk.

*pierwsze ligowe punkty w karierze


18.11.2012  14:15  

STAL ODRA BRZEG - MUKS POZNAŃ 74:57 (27:13, 16:18, 19:9, 12:17) 

Stal Odra: Agata Majka 20, Magda Kowalska 19, Justyna Daniel 18, Ewelina Zaniewska 9, Katarzyna Iwanicka 4, Małgorzata Tylus 2, Żaneta Sobota 2. Trener Dariusz Konstańciuk. 

 

29.11.2012 - SPARING

STAL ODRA BRZEG - ODRA BRZEG (KADETKI)

*powrót Katarzyna Włosek

 

02.12.2012  17:00  

TĘCZA - STAL ODRA BRZEG 64:62 (10:14, 19:10, 12:17, 23:21) 

Stal Odra: Magda Kowalska 19, Ewelina Zaniewska 15, Justyna Daniel 12, Katarzyna Iwanicka 8 (10 zbiórek), Agata Majka 6, Marta Wdowiuk 2, Katarzyna Włosek*, Żaneta Sobota. Trener Dariusz Konstańciuk. 

*powrót do gry po latach

 

 

09.12.2012  15:00  

STAL ODRA BRZEG - KKK MAXIMUS 89:29 (22:7, 25:7, 22:7, 20:8)

Stal Odra: Magda Kowalska 22, Justyna Daniel 16, Marta Wdowiuk* 15 (14 zbiórek), Agata Majka 14, Katarzyna Iwanicka 10, Katarzyna Włosek 9, Żaneta Sobota 3, Małgorzata Tylus. Trener Dariusz Konstańciuk. 

*punktowy, indywidualny rekord

 

II RUNDA - REWANŻE


15.12.2012  15:00  

STAL ODRA BRZEG - AZS PWSZ 91:83 (21:14, 32:20, 20:19, 18:30)

Stal Odra: Justyna Daniel 35**, Agata Majka 20, Magda Kowalska 19, Martyna Mićków 13, Katarzyna Iwanicka 4, Katarzyna Włosek, Małgorzata Tylus, Żaneta Sobota, Ola Teklińska. Trener Dariusz Konstańciuk. 

**rekord punktowy indywidualny i drużynowy

 

 


 

Obrazy kategorii newsów: memorial_logo.jpg

XIII MEMORIAŁ WŁODZIMIERZA SIUDY 

 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BRZEG

 

28.12.2012 10:30

STAL ODRA BRZEG - ŚLĘZA WROCŁAW  56:65

Stal Odra: Justyna Daniel 21, Katarzyna Iwanicka 11 (11 zbiórek), Agata Majka 11, Martyna Mićków 10 (7 asyst), Magda Kowalska 3, Żaneta Sobota. 


28.12.2012 18:00

STAL ODRA BRZEG - AZS POLITECHNIKA WARSZAWA 51:67

Stal Odra: Justyna Daniel 17, Agata Majka 17, Magda Kowalska 11, Żaneta Sobota 4, Aleksandra Płuciennik*# 2, Katarzyna Iwanicka, Michalina Krocz*. 

*nieligowy debiut w seniorkach 

# pierwsze nieligowe punkty


29.12.2012 11:30

STAL ODRA BRZEG - ALLES GŁOWNO 58:74

Stal Odra: Agata Majka 24 (12 zbiórek), Katarzyna Iwanicka 12, Justyna Daniel 10, Magda Kowalska 6, Żaneta Sobota 5, Katarzyna Włosek 1, Michalina Krocz, Aleksandra Płuciennik. 

 

Obrazy kategorii newsów: memorial_logo.jpg

 TABELA MEMORIAŁU

           ZESPÓŁ M PKT KZ/KS
  1. ŚLĘZA WROCŁAW 3 6 224/163
  2. AZS WARSZAWA 3 5 211/183
  3. ALLES GŁOWNO 3 4 171/239
  4. STAL ODRA BRZEG 3 3 165/206

 

 


 

 

11.01.2013  18:00  

STAL ODRA BRZEG - MKS POLKOWICE 84:73 (16:18, 28:10, 21:25, 19:20) 

Stal Odra: Agata Majka 20, Justyna Daniel 18, Magda Kowalska 15, Marta Wdowiuk 13, Ola Teklińska 8, Martyna Micków 6, Katarzyna Iwanicka 4. Trener Dariusz Konstańciuk.

 


17.01.2013  15:30  

KARKONOSZE - STAL ODRA BRZEG 82:67 (20:17, 15:19, 22:17, 25:14)

Stal Odra: Martyna Mićków 20, Agata Majka 16, Justyna Daniel 14, Magda Kowalska 10, Ola Teklińska 4, Marta Wdowiuk 2, Katarzyna Iwanicka 1; Żaneta Sobota, Gosia Tylus. Trener Dariusz Konstańciuk. 

 

27.01.2013  16:00

KKK MAXIMUS KĄTY WROC. - STAL ODRA BRZEG 41:68 (8:22, 7:22, 5:20, 21:4)

Stal Odra: Ola Teklińska 16, Justyna Daniel 15, Martyna Mićków 14, Magda Kowalska 12, Kasia Iwanicka 8, Gosia Tylus 3, Natalia Bucyk*. Trener Dariusz Konstańciuk.

*ligowy debiut  w seniorkach

 

31.01.2013 - SPARING

STAL ODRA BRZEG - ŚLĘZA WROCŁAW 57:86

# Natalia Bucyk - pierwsze nieligowe punkty 

 

02.02.2013  15:00  

WICHOŚ - STAL ODRA BRZEG 67:75 (6:15, 19:25, 15:13, 27:23) 

Stal Odra: Agata Majka 24, Justyna Daniel 19, Ola Teklińska 14, Magda Kowalska 9, Kasia Iwanicka 5, Martyna Mićków 4, Gosia Tylus, Ola Płuciennik, Natalia Bucyk, Michalina Krocz. Trener Dariusz Konstańciuk.


09.02.2013  15:00  

STAL ODRA BRZEG - LIDER SWARZĘDZ 66:76 (10:18, 28:26, 11:13, 17:19) 

Stal Odra: Justyna Daniel 21, Madzia Kowalska 17, Martyna Mićków 12, Ola Teklińska 12, Kasia Iwanicka 2, Agata Majka 2, Gosia Tylus; Żaneta Sobota, Natalia Bucyk, Ola Płuciennik, Michalina Krocz. Trener Dariusz Konstańciuk. 


23.02.2013  15:00

MUKS POZNAŃ - STAL ODRA BRZEG 60:68 (13:14, 19:17, 15:19, 13:18) 

Stal Odra: Martyna Mićków 16, Justyna Daniel 14, Agata Majka 14, Magda Kowalska 12, Ola Teklińska 4, Kasia Iwanicka 4, Marta Wdowiuk 4, Gosia Tylus, Żaneta Sobota. Trener Dariusz Konstańciuk. 

 

03.03.2013  15:00  

STAL ODRA BRZEG - TĘCZA 73:53  (17:12, 16:11, 26:13, 14:17)

Stal Odra: Justyna Daniel 19, Ola Teklińska 14, Martyna Mićków 13, Marta Wdowiuk 8, Magda Kowalska 8, Agata Majka 7, Kasia Iwanicka 2, Natalia Bucyk* 2, Żaneta Sobota, Michalina Krocz#, Gosia Tylus. Trener Dariusz Konstańciuk.

*pierwsze ligowe punkty w karierze

# ligowy debiut w seniorkach

 


Obrazy: 1tabela.png

  ZESPÓŁ M PKT KZ/KS
1.LIDER SWARZĘDZ 16 31 1167/821
2.MKS POLKOWICE II 16 26 1064/812
3.KARKONOSZE J.G. 16 26 1056/873
4.AZS II GORZÓW  15 25 1063/888
5.KS ODRA BRZEG 16 25 1111/1029
6.MUKS POZNAŃ 16 23 950/855
7.TĘCZA LESZNO 16 23 926/965
8.WICHOŚ J. G. 15 17 782/1035
9.MAXIMUS KĄTY WR 16 16 588/1429

* PIERWSZE DWA ZESPOŁY ZAGRAJĄ W TURNIEJU PÓŁFINAŁOWYM.

** Z POWODU REZYGNACJII WYŻEJ SKLASYFIKOWANYCH ZESPOŁÓW, W PÓŁFINAŁACH

ZAGRA RÓWNIEŻ ZESPÓŁ Z BRZEGU. 


album: zdjecia_polfinal_brzeg_2013.jpg

 

TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY O AWANS DO 1 LIGI

=BRZEG 2013=

 

STAL ODRA BRZEG - ŁKS ŁÓDŹ 78:70 (16:21, 17:16, 20:15, 25:18) 

Stal Odra: Agata Majka 26, Martyna Mićków 20, Jutyna Daniel 13, Magda Kowalska 11, Ola Teklińska 6, Kasia Iwanicka 2, Marta Wdowiuk; ponadto w składzie były: Gosia Tylus, Żaneta Sobota, Ola Płuciennik, Natalia Bucyk, Michalina Krocz. Trener: Dariusz Konstańciuk. 



STAL ODRA BRZEG - UNIWERSYTET ŚLĄSKI  85:80   (33:16, 18:16, 21:20, 13:28) 

Stal Odra: Martyna Mićków 23, Justyna Daniel 20, Magda Kowalska 13, Agata Majka 12, Ola Teklińska 10, Marta Wdowiuk 7, Katarzyna Iwanicka. 

 

STAL ODRA BRZEG - LIDER SWARZĘDZ   44:88   (13:26, 10:18, 11:25, 10:19) 

Stal Odra: Justyna Daniel 23, Marta Wdowiuk 5, Katarzyna Iwanicka 4, Agata Majka 4, Natalia Bucyk 4, Ola Teklińska 4, Żaneta Sobota, Martyna Mićków, Michalina Krocz, Magda Kowalska, Ola Płuciennik*, Gosia Tylus. Trener Dariusz Konstańciuk. 

* ligowy debiut w seniorkach

TABELA

    PKT M ZW/P

1. LIDER SWARZĘDZ

6 3 3/0

2. STAL ODRA BRZEG

5 3 2/1

3. AZS UŚ KATOWICE

4 3 1/2

4. ŁKS ŁÓDŹ

3 3 0/3

 

LIDER SWARZĘDZ i STAL ODRA BRZEG - AWANS DO TURNIEJU FINAŁOWEGO

 

 

 

 

TURNIEJ FINAŁOWY O AWANS DO 1 LIGI

=GDAŃSK 2013=

 
STAL ODRA BRZEG – AZS GDAŃSK 53:83 (6:24, 20:24, 11:18, 16:17)

Stal Odra: Justyna Daniel 22, Martyna Mićków 13 (6 asyst, 9 zbiórek), Ola Teklińska 12, Marta Wdowiuk 4, Agata Majka 2 (10 zbiórek), Magda Kowalska 0, Kasia Iwanicka 0, Żaneta Sobota 0, Natalia Bucyk, Ola Płuciennik. Trener: Dariusz Konstańciuk.


STAL ODRA BRZEG – LIDER SWARZĘDZ 64:73 (14:27, 17:12, 18:21, 15:13)

Stal Odra: Agata Majka 16, Martyna Mićków 13, Ola Teklińska 10, Justyna Daniel 9 (5 asyst), Marta Wdowiuk 7 (9 zbiórek), Magda Kowalska 7, Kasia Iwanicka 2, Natalia Bucyk, Ola Płuciennik. Trener: Dariusz Konstańciuk.


STAL ODRA BRZEG – KARKONOSZE JELENIA GÓRA 70:80 (18:29,23:16,12:13,17:22) 

Stal Odra: Agata Majka 19 (10 zbiórek), Martyna Mićków 14 (7 asyst), Justyna Daniel 13 (6 asyst), Magda Kowalska  13, Marta Wdowiuk 9, Kasia Iwanicka 2, Żaneta Sobota 0, Natalia Bucyk, Ola Płuciennik. Trener: Dariusz Konstańciuk.

TABELA:

    PKT M ZW/P

1. LIDER SWARZĘDZ

6 3 3/0

2. MOS KARKONOSZE

5 3 2/1

3. AZS GDAŃSK

4 3 1/2

4. STAL ODRA BRZEG

3 3 0/3

 

LIDER SWARZĘDZ i KARKONOSZE - awans do 1LK


 


 

::SPONSORZY::

    

Obrazy: 2_morgaz.png   


 ::PARTNERZY::

    

 


 ::SPONSORZY DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH::

 


 ::WSPIERAMY:: 


 Obrazy: sob_12-13_ob_pl.png

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,840,737 unikalne wizyty