SEZON 17-18: II LIGA

 

 

 

 


 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stal Brzeg - MKS MOS Betard Ślęza Wrocław 46:66 (8:18, 12:14, 13:14, 13:20)
Stal: Patrycja Łojek 12*#, Basia Łachacz 10*#, Natalia Szymczak 9*#, Aleksandra Błasiak 8, Wiktoria Wiśniowska 5*#, Wiktoria Janiec 2*#, Magda Libront 0*, Ania Międzybrodzka 0*, Angelika Muszyńska 0*, Julia Dzieduszyńska 0, Dominika Soroka, Katarzyna Pszczolarska. Trenerzy: Arkadiusz Ulok*, Mariusz Kolekta

 

 

( * -ligowy debiut w Stali Brzeg w II lidze,  #- pierwsze ligowe punkty w Stali Brzeg w II lidze)

 

 

 

One Team Ostrów Wlkp. -  Stal Brzeg 66:44 (15:12, 11:7, 20:15, 20:12)
Stal: Basia Łachacz 14, Aleksandra Błasiak 11, Laura Bugajska 5*#, Magda Libront 4#, Wiktoria Janiec 3, Patrycja Łojek 2, Angelika Muszyńska 2#, Dominika Soroka 2*#, Wiktoria Wiśniowska 1, Natalia Szymczak 0, Agnieszka Wierzbicka 0*.Trenerzy: Arkadiusz Ulok, Mariusz Kolekta

 

 

( * -ligowy debiut w Stali Brzeg w II lidze,  #- pierwsze ligowe punkty w Stali Brzeg w II lidze)

 

 

 

Maximus Kąty Wrocławskie -  Stal Brzeg 53:69 (10:18, 16:13, 11:20, 16:18)
Stal: Patrycja Łojek 20, Aleksandra Błasiak 16, Basia Łachacz 15, Wiktoria Janiec 6, Madzia Libront 3, Laura Bugajska 3, Wiktoria Wiśniowska 2, Natalia Krej 2*#, Dominika Soroka 2, Angelika Muszyńska 0, Natalia Szymczak 0, Agnieszka Wierzbicka 0. Trenerzy: Arkadiusz Ulok i Mariusz Kolekta.

 

 

( * -ligowy debiut w Stali Brzeg w II lidze,  #- pierwsze ligowe punkty w Stali Brzeg w II lidze)

 

 

 

STAL BRZEG - ONE TEAM OSTRÓW WLKP. 52:69 (12:22, 12:21, 20:10, 8:16)
Stal: Aleksandra Błasiak 10, Magda Libront 10, Patrycja Łojek 10, Wiktoria Wiśniowska 8, Wiktoria Janiec 6, Laura Bugajska 5, Wiktoria Stala 3, Natalia Szymczak 0, Dominika Soroka 0, Angelika Muszyńska, Julia Dzieduszyńska, Agnieszka Wierzbicka. Trenerzy: Arkadiusz Ulok, Mariusz Kolekta

 

 

 

 

MKS MOS Betard Ślęza Wrocław - Stal Brzeg 63:34 (23:15, 14:8. 18:4, 8:7)
Stal: Aleksandra Błasiak 11, Wiktoria Janiec 7, Wiktoria Wiśniowska 6, Wiktoria Stala 4, Laura Bugajska 2, Patrycja Łojek 2, Natalia Szymczak 2, Anna Międzybrodzka 0, Angelika Muszyńska 0, Agnieszka Wierzbicka 0, Dominika Soroka 0. Trenerzy: Arkadiusz Ulok, Mariusz Kolekta

 

 

 

 

Stal Brzeg - Ostrovia Ostrów Wlkp. 58:76 (17:22, 14:20, 19:16, 8:18)
Stal: Wiktoria Wiśniowska 16, Patrycja Łojek 16, Aleksandra Błasiak 9, Wiktoria Janiec 8, Magda Libront 7, Natalia Szymczak 2, Wiktoria Stala 0, Anna Międzybrodzka 0, Agnieszka Wierzbicka 0, Dominika Soroka 0, Angelika Muszyńska. Trenerzy: Arkadiusz Ulok, Mariusz Kolekta.

 

 

 

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stal Brzeg 66:58 (13:19, 21:13, 19:12, 13:14)
Stal: Patrycja Łojek 15, Wiktoria Wiśniowska 15, Wiktoria Janiec 11, Aleksandra Błasiak 6, Natalia Szymczak 6, Angelika Muszyńska 3, Wiktoria Stala 2, Natalia Krej 0, Anna Międzybrodzka 0, Julia Dzieduszyńska.

 

 

 

Stal Brzeg - Wichoś Jelenia Góra 61:55 (22:18, 11:12, 13:10, 15:15)
Stal: Patrycja Łojek 16, Wiktoria Wiśniowska 12, Aleksandra Błasiak 12, Natalia Szymczak 7, Magda Libront 6, Wiktoria Janiec 4, Barbara Łachacz 4, Angelika Muszyńska 0, Anna Międzybrodzka 0, Agnieszka Wierzbicka 0, Julia Dzieduszyńska 0. Trener Arkadiusz Ulok, asystent Mariusz Kolekta

 

 

 

Wichoś Jelenia Góra - KSK Stal Brzeg 76:55 (15:14, 20:7, 18:18, 23:16)
Stal: Aleksandra Błasiak 17, Patrycja Łojek 10, Wiktoria Janiec 7, Basia Łachacz 6,Wiktoria Stala 5, Magda Libront 4, Laura Bugajska 4, Natalia Szymczak 2, Angelika Muszyńska 0, Anna Międzybrodzka 0, Dominika Soroka 0, Agnieszka Wierzbicka 0.

 

 

 

STAL BRZEG – MAXIMUS KĄTY WROCŁAWSKIE 91:60

 STAL: Aleksandra Błasiak 26, Patrycja Łojek 18, Basia Łachacz 17, Agnieszka Wierzbicka 10#, Magda Libront 8, Natalia Krej 7, Natalia Szymczak 2, Julia Dzieduszyńska 2, Anna Międzybrodzka 1#, Wiktoria Stala 0. Trener: Arkadiusz Ulok, II trener: Mariusz Kolekta

 

(#- pierwsze ligowe punkty w Stali Brzeg w II lidze)

 

 

Lider Swarzędz - Stal Brzeg 57:55
Stal:
Basia Łachacz 20, Wiktoria Wiśniowska 11, Patrycja Łojek 8, Magda Libront 6, Aleksandra Błasiak 4, Natalia Krej 3, Natalia Szymczak 3, Agnieszka Wierzbicka 0, Angelika Muszyńska 0, Anna Międzybrodzka 0, Julia Dzieduszyńska 0. Trener: Arkadiusz Ulok, II trener: Mariusz Kolekta 

 

 

Stal Brzeg - MUKS Poznań 65:67 (16:9, 12:19, 13:16, 24:23)
Stal: Basia Łachacz 19, Magda Libront 11, Wiktoria Wiśniowska 11, Aleksandra Błasiak 10, Wiktoria Janiec 9, Natalia Szymczak 5, Wiktoria Stala 0, Anna Międzybrodzka 0, Angelika Muszyńska 0, Agnieszka Wierzbicka 0, Julia Dzieduszyńska.  Trener: Arkadiusz Ulok, II trener: Mariusz Kolekta  

 

 

 

 

Stal Brzeg - Lider Swarzędz 47:52 (12:10, 9:9, 12:20, 14:13)
Stal: Patrycja Łojek 16, Natalia Szymczak 8, Aleksandra Błasiak 6, Basia Łachacz 6, Angelika Muszyńska 5, Wiktoria Stala 3, Anna Międzybrodzka 2, Magda Libront 1, Wiktoria Janiec 0 Agnieszka Wierzbicka 0, Julia Dzieduszyńska. Trener: Arkadiusz Ulok, II trener: Mariusz Kolekta  

 

MUKS Poznań - Stal Brzeg 69:65 (10:17, 24:13, 14:15, 21:20)

Stal: Wiktoria Wiśniowska 19, Basia Łachacz 12, Aleksandra Błasiak 11, Patrycja Łojek 10, Wiktoria Janiec 7, Natalia Szymczak 4, Magda Libront 2, Anna Międzybrodzka 0, Agnieszka Wierzbicka. Trenerzy: Arkadiusz Ulok, Mariusz Kolekta.

 

 

ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. –  Stal Brzeg 69:67 (9:9, 17:13, 19:27, 24:18)
Stal: Basia Łachacz 16, Patrycja Łojek 15, Magda Libront 14, Wiktoria Wiśniowska 12, Natalia Szymczak 8, Wiktoria Stala 2, Natalia Krej 0, Wiktoria Janiec 0, Anna Międzybrodzka 0, Angelika Muszyńska 0. Trenerzy: Arkadiusz Ulok i Mariusz Kolekta

 

Stal Brzeg - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 73:35 (29:5, 9:13, 19:9, 16:8)

 

Stal: Aleksandra Błasiak 16, Wiktoria Wiśniowska 14, Wiktoria Janiec 10, Patrycja Łojek 9, Basia Łachacz 8, Angelika Muszyńska 7, Agnieszka Wierzbicka 6, Wiktoria Stala 3, Natalia Szymczak 0, Anna Międzybrodzka 0.  Trener: Arkadiusz Ulok, II trener: Mariusz Kolekta

 

 

 

 

 

 

 

MDRUŻYNAPKTMECZEZW. - POR.DOMWYJAZDPKT. ZD. - PKT. STR.RÓŻNICASTOSUNEK
1 Ostrovia Ostrów Wlkp. 19 10 9 - 1 5 - 0 4 - 1 748 - 638 +110 1.1724
2 KS ONE TEAM OSTROW WLKP. 18 10 8 - 2 4 - 1 4 - 1 690 - 603 +87 1.1443
3 MKS MOS Betard Ślęza Wrocław 15 10 5 - 5 3 - 2 2 - 3 624 - 556 +68 1.1223
4 KS Wichoś Jelenia Góra 15 10 5 - 5 4 - 1 1 - 4 586 - 578 +8 1.0138
5 Stal Brzeg 13 10 3 - 7 2 - 3 1 - 4 568 - 650 -82 0.8738
6 KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 10 10 0 - 10 0 - 5 0 - 5 580 - 771 -191 0.7523
MDRUŻYNAPKTMECZEZW. - POR.DOMWYJAZDPKT. ZD. - PKT. STR.RÓŻNICASTOSUNEK
1 MUKS Poznań 17 10 7 - 3 4 - 1 3 - 2 703 - 646 +57 1.0882
2 UKS Lider Swarzędz 15 8 7 - 1 4 - 0 3 - 1 517 - 489 +28 1.0573
3 Stal Brzeg 14 10 4 - 6 3 - 2 1 - 4 648 - 593 +55 1.0927
4 Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 14 10 4 - 6 3 - 2 1 - 4 537 - 544 -7 0.9871
5 KS Wichoś Jelenia Góra 13 8 6 - 2 4 - 0 2 - 2 476 - 382 +94 1.2461
6 KKK SKF Maximus Kąty Wrocławskie 9 10 0 - 10 0 - 5 0 - 5 517 - 744 -227 0.6949

 

 

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.01
3,085,935 unikalne wizyty